موسسه آموزش زبان سما رشت

برگزاری دوره های تخصصی IELTS و زبان کودکان

امروز : سه شنبه , ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

درباره موسسه

موسسه زبان سما واحد رشت از سال 1380 پس از دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی (Teacher Training Course) و مصاحبه و آزمون از مدرسین در دو واحد دختران و پسران با 300 زبان آموز شروع به کار نمود. هم اکنون موسسه زبان سما واحد رشت در سه واحد دختران، پسران و مرکز آزمون های بین المللی زبان انگلیسی IELTS  فعالیت دارد. 

 

با توجه به نیاز استان گیلان به برگزاری آزمون بین المللی زبان انگلیسی IELTS در سال 1390 مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد رشت موفق به کسب مجوز برای برگزاری آزمون بین المللی و استاندارد زبان انگلیسی از مرکز آزمون  IELTS دانشگاه آزاد اسلامی و سازمانIDP  ((International Development Program استرالیا گردید. ظرفیت این مرکز برای آزمون بین المللی زبان انگلیسی 50 نفر می باشد که تا کنون اقدام به برگزاری بیش از 30 آزمون بین المللی آیلتس نموده است. 

 

این مرکز از دی ماه 1392 شروع به برگزاری کلاس های آموزشی زبان انگلیسی و آیلتس نموده است که از آن تاریخ تا به اکنون هر ترم تعداد قابل توجهی در این مرکز مشغول به تحصیل می باشند. هم اکنون با به کارگیری کادری مجرب و کار آزموده و اساتید با تجربه استان گیلان این مرکز اقدام به برگزاری کلاس هایIELTS  وPre-IELTS  و آزمون های آزمایشی آیلتس (Mock Test) در محل برگزاری آزمون بین المللی آیلتس می نماید.

 

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت http://www.rashtsama-english.ir/ مراجعه فرمایند.

ورود به سامانه