موسسه آموزش زبان سما رشت

برگزاری دوره های تخصصی IELTS و زبان کودکان

امروز : سه شنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۸

درباره موسسه

 

موسسه زبان سما واحد رشت از سال 1380 پس از دوره های تربیت مدرس (T.T.C  Teacher Training Course) و مصاحبه و آزمون از مدرسین در دو واحد دختران و پسران با 300 نفر زبان آموز شروع به کار نمود. هم اکنون موسسه زبان سما واحد رشت در سه واحد دختران و پسران و مرکز آزمون های بین المللی زبان انگلیسی IELTS  فعالیت دارد. 
 
با توجه به نیاز استان گیلان به برگزاری آزمون بین المللی زبان انگلیسی IELTS در سال 1390 مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد رشت موفق به کسب مجوز برای برگزاری آزمون بین المللی و استاندارد زبان انگلیسی از مرکز آزمون  IELTS دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان (IDP  (International Development Program استرالیا گردید. ظرفیت این مرکز برای آزمون بین المللی زبان انگلیسی 50 نفر می باشد که تا کنون اقدام به برگزاری بیش از 10 آزمون بین المللی آیلتس نموده است. 
 
داوطلبان برای کسب اطلاعات و ثبت نام می توانند به سایت www.english.iau.ac.ir/ielts  مراجعه فرمایند.
 
این مرکز از دی ماه 92 شروع به برگزاری کلاس های آموزشی زبان انگلیسی و آیلتس نموده است که از آن تاریخ تا به اکنون هر ترم تعداد قابل توجهی در این مرکز مشغول به تحصیل می باشند. هم اکنون با به کارگیری از کادری مجرب و کار آزموده و اساتید با تجربه استان گیلان این مرکز اقدام به برگزاری کلاسهای IELTS ،Pre IELTS ،EPT ، Free  Discussion،General English  و آزمون های آزمایشی آیلتس (Mock Test) در محل برگزاری آزمون بین المللی آیلتس نموده است.  

 

ورود به سامانه